ZOOM (Android)

Puan: 2.00 (Oylar: 1)

Zoom İndir | Zoom Cloud Meetings, Android platformu üzerinde kullanabileceğiniz en kaliteli görüntülü konuşma ve video toplantı uygulamasıdır.

Video konferans uygulaması olarak hizmet vermekte olan Zoom, diğer adıyla Zoom Cloud Meetings, kullanıcılara sesli ve görüntülü iletişim imkanı sunmaktadır.

Zoom programı kullanılarak yapılan videolu görüşmelere veya toplantılara Zoom Cloud Meeting adı verilmektedir. Sadece şirketler tarafından değil, neredeyse tüm kullanıcı kesimleri tarafından tercih edilen Zoom, özellikle son dönemlerde çevrim içi olarak ders vermek isteyen eğitmenler tarafından da tercih edilmektedir.

Kolayca bir toplantı oluşturmanıza veya halihazırda oluşturulmuş bir toplantıya katılmanıza olanak sağlayan Zoom uygulaması, Android platformu dışında iOS, Windows ve Mac platformlarında da yer almaktadır. Bu nedenle ister akıllı telefonunuz isterseniz de bilgisayarınız yardımıyla programı kullanabilirsiniz.

Zoom'un hem ücretli hem de ücretsiz sürümü mevcuttur. Her ne kadar ücretsiz Zoom sürümü üzerinde bazı özellikler kısıtlanmış olsa da uygulama kullanıcıların işlerini eksiksiz bir şekilde yapmalarına olanak tanımaktadır. Sınırsız sayıda görüşme yapabileceğiniz ücretsiz Zoom sürümünde kişi sayısı 100 ile sınırlanmıştır. Ayrıca ücretsiz sürüm ile yapmış olduğunuz toplantıları ve görüşmeleri kaydetme imkanınız ne yazık ki bulunmuyor.

Zoom indirme, Zoom kurulum ve Zoom kayıt işlemleri oldukça kolaydır. Android akıllı telefonunuz üzerine Zoom'u indirdikten sonra kullanmakta olduğunuz mail adresiyle kayıt seçeneğinin dışında Facebook veya Gmail hesabınız ile oturum açmanız da mümkündür.

Zoom toplantılarına herhangi bir hesabınız olmasa bile davet edildiğiniz taktirde kayıt olmadan kolayca giriş yapabiliyorsunuz. Bu noktada ücretli üyeliğiniz yoksa görüntülü video toplantıların 40 dakika sonunda sizi sistemden atacağını bilmenizde fayda var.

Zoom toplantısına katılma için öncelikle tarafınıza gönderilen davet linkine tıklamanız gerekiyor. Bağlantıya tıklayıp ilgili sayfaya ulaştığınız zaman karşınıza çıkacak olan iki seçenekten biriyle uygulamayı sisteminize yükleyerek kullanmaya başlayabilir veya yükleme yapmadan devam etmek için "launch" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: İş
  • Platform: Android
  • Yayıncı: zoom.us
  • Dosya Boyutu: 17M
  • Ziyaret Sayısı: 7
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört