WhatsApp Messenger

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

WhatsApp Messenger İndir | WhatsApp, Android ve diğer akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp, arkadaşlarınız ve aileniz ile mesajlaşmak için kullanabileceğiniz dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. İnternetinizin olduğu her yerde akıllı telefonunuz yardımıyla ücretsiz bir şekilde sevdiklerinizle mesajlaşmanızı sağlar.

WhatsApp Messenger, sahip olduğu; görüntülü ve sesli arama yapma, sesli mesaj paylaşma, fotoğraf, video ve belge gönderme gibi etkileyici özellikleri sayesinde kullanıcıların SMS'i geride bırakmasına neden olmuştur.

Herhangi bir üyelik ücreti ödemeniz gerekmeyen ve tamamen ücretsiz olan uygulama ile WhatsApp grubu oluşturabilir ve sevdiğiniz insanlar ile tek bir yerden kolayca mesajlaşabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp web yardımıyla uygulamayı bilgisayarlarınız üzerinde de kolayca kullanabilirsiniz.

Farklı ülkelerde olan arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile mesajlaşmak, konuşmak veya görüşmek için tamamen ücretsiz bir çözüm sunan WhatsApp Messenger, telefon numaranızı kullanır ve telefon rehberiniz ile sorunsuz bir şekilde entegrasyon işlemini gerçekleştirir. Bu sayede telefon rehberinizde kayıtlı WhatsApp kullanan tüm kullanıcılar ile hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

İnternetiniz olduğu sürece çevrim içi olacağınız mesajlaşma uygulaması ile internetiniz olmasa bile mesajları kaçırmazsınız. Çünkü tarafınıza gönderilen mesajlar saklanır ve internet bağlantınız aktif olduğu zaman mesajlarınız size hızlıca iletilir.

Konum paylaşma, rehberinizde yer alan kişileri gönderme, özel bildirim sesleri ayarlama, parmak izi ile giriş, özel arka planlar gibi birçok ekstra özelliğe sahip olan WhatsApp, mutlaka akıllı telefonlarınız üzerinde bulunması gereken bir iletişim uygulamasıdır.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Mesajlaşma / Sohbet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: WhatsApp Inc.
  • Ziyaret Sayısı: 2
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört