TikTok

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

TikTok indir | Tiktok, içerisinde yer alan farklı efektler, sesler ve müziklerle videolar çekmenize olanak sağlayan ücretsiz bir sosyal medya uygulamasıdır.

İçerisinde bulunan farklı görsel efektler, filtreler, müzikler ve ses efektleriyle videolar hazırlamanıza ve paylaşmanıza olanak sağlayan TikTok, son yılların en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan TikTok ile isterseniz kendi çektiğiniz videoları yayınlayabilir, isterseniz de diğer kullanıcılar tarafından hazırlanan videoları izleyebilirsiniz. Farklı kullanıcıları takip edebileceğiniz, kullanıcıların videolarını beğenebileceğiniz ve hatta kullanıcılarla iletişime geçip mesajlaşabileceğiniz sosyal ağ üzerinde oldukça yaratıcı içeriklerle karşılaşabilirsiniz.

TikTok o kadar popüler bir uygulama ki TikTok videoları ve TikTok şarkıları kullanıcılar tarafından oldukça çok aratılıyor. Hem Android hem de iOS platformu üzerinde ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ile çektiğiniz videoları diğer sosyal ağlar veya mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla paylaşma şansına da sahipsiniz.

TikTok kayıt ve TikTok giriş işlemi oldukça basittir. Video paylaşma uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra isterseniz telefon numaranız, isterseniz mail adresiniz, isterseniz de kullanmakta olduğunuz diğer bir sosyal medya hesabınız ile kaydınızı tamamlayarak oturum açabilirsiniz.

Eğlenceli, yaratıcı, eğitici videolar çekmek ve paylaşmak istiyorsanız TikTok tam size göre bir platform olabilir.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Sosyal Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: TikTok Inc.
  • Dosya Boyutu: 87M
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört