Telegram (Android)

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Telegram indir | Telegram, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz basit, güvenilir ve hızlı bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp'a rakip olarak geliştirilen ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olan Telegram, özellikle güvenlik ve gizlilik ile ilgili endişeleri olan kullanıcılara etkili bir çözüm sunuyor.

Hem mobil hem de masaüstü platformlarda kullabileceğiniz Telegram, Rus programcı Pavel Durov tarafından geliştirilmiştir. Sesli ve görüntülü mesajlaşmaya da destek veren uygulama oldukça popülerdir ve milyonlarca kullanıcısı vardır.

Uygulama ile herhangi bir boyut kısıtlamasına takılmadan her türlü dosyayı hızlıca kişileriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu noktada rakiplerine büyük bir fark atan Telegram, aynı zamanda uçtan uca şifreleme seçenekleri ile mesajlaşmalarınızı kendilerinin bile göremediklerini iddia ederek kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Telegram kurulumu ve Telegram kullanımı oldukça basittir. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra kayıt adımını tamamladığınız zaman, kişi listenizde Telegram kullanan tüm kullanıcılar ile hızlı bir şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Yine uygulama yardımıyla gruplar kurabilir veya sohbet botları geliştirebilirsiniz.

Güvenli ve gizli mesajlaşma konusunda benzersiz bir deneyim sunan Telegram; kendini imha edebilen mesaj sistemi, mesaj şifreleme, isteğe özel güvenlik katmanı gibi özellikleri ile bu alanda birçok rakibine fark atmaktadır.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Mesajlaşma / Sohbet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Telegram FZ-LLC
  • Ziyaret Sayısı: 4
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 08, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört