Instagram

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Instagram indir | Instagram, fotoğraf ve videolarınızı sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve takipçileriniz ile paylaşabileceğiniz ücretsiz bir sosyal medya uygulamasıdır.

Dünyanın en popüler fotoğraf ve kısa video paylaşma uygulaması olarak lanse edebileceğimiz sosyal ağ Instagram, kullanıcıların anlık olarak fotoğraflar ve kısa videolar çekerek takipçileriyle kolay ve hızlı bir şekilde paylaşmalarına olanak sağlar.

Kendinizi özgürce ifade etmenize ve günlük yaşantınızda önemli anları sevdiklerinizle hızlı bir şekilde paylaşmanıza izin veren uygulama ile isterseniz fotoğraflar, isterseniz videolar, isterseniz de 24 saat sonunda silinen anlık hikayeler paylaşabilirsiniz.

Sosyal ağ uygulaması üzerinde yer alan farklı filtreler ve efektler yardımıyla fotoğraf ve videolarınızı hiç olmadığı kadar eğlenceli, kaliteli, keyifli hale getirmek tamamen sizin elinizde.

Tamamen ücretsiz olarak akıllı telefonlarınız üzerine indirebileceğiniz Instagram ile Instagram takipçi kasma işlemine de başlayabilirsiniz. Instagram takipçisi sadece arkadaşlarınızla sınırlı olmak zorunda değil. Instagram hesabınızı herkese açık olarak kullanıyorsanız, dünya üzerindeki diğer Instagram kullanıcıları da sizin paylaştığınız içerikleri görüntüleyebilir, beğenebilir ve hatta fotoğraflarınıza yorum atabilir.

Tüm bunlara ek olarak paylaştığınız içerikleri beğenen kullanıcılar sizi Instagram üzerinden takip etmeye başlayarak, paylaştığınız yeni içeriklerden herkesten önce haberdar olabilirler.

Sadece bir fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olmasının dışında Instagram aracılığıyla diğer kullanıcılarla mesajlaşabilir ve etkileşim halinde olabilirsiniz. Instagram Direct yani Instagram mesajlaşma özelliği sayesinde arkadaşlarınız, aileniz ve diğer takipçileriniz ile iletişim kurmak oldukça kolay.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Instagram'ın kullanımı da oldukça kolaydır. Sosyal medya uygulamasını kullanmaya başlayabilmek için Instagram kayıt ve Instagram giriş işlemi oldukça basittir. Instagram'ı telefonunuza indirdikten sonra hızlı bir şekilde Facebook hesabınız ile oturum açabilir veya telefon numarası, e-posta ikilisinden bir tanesi ile kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Olur da uygulamayı kullanmaktan vazgeçer ve telefonunuzdan silmek isterseniz; Instagram hesap dondurma veya Instagram hesap silme işlemleri de uygulamada yer almaktadır.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Sosyal Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Instagram
  • Ziyaret Sayısı: 1
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört