Hayat Eve Sığar

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Hayat Eve Sığar indir | Hayat Eve Sığar Uygulaması, Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Covid-19 salgını konusunda bilgilendirmek amacıyla geliştirilmiş ücretsiz Android uygulamasıdır.

Hayat Eve Sığar Android uygulaması, Koronavirüs ile mücadele kapsamında T.C. Sağlık bakanlığı tarafından Türk vatandaşlarını salgın hakkında bilgilendirmek ve en doğru şekilde yönlendirmek için geliştirilmiştir.

Yaşanabilecek olan salgın hastalık riskini en aza indirmek için geliştirilmiş olan Hayat Eve Sığar mobil uygulaması ile size sorulan soruları cevaplayarak, COVID-19 şüpheleriniz varsa nasıl davranmanız ve neler yapmanız gerektiği ile ilgili yönlendirmelere ulaşabilirsiniz.

Uygulamada yer alan harita yardımıyla; çevrenizde yer alan hastane, eczane, market zincirleri, metro durakları gibi temel ihtiyaç noktalarının nerelerde olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz bölgenin COVID-19 salgını konusunda ne kadar güvenli olduğunu da görüntüleyebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar aplikasyonu üzerinde yer alan kullanışlı özelliklerden bir tanesi de Yakınlarım bölümüdür. Yakınlarım sekmesi altına merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz aile bireylerini ekleyerek, onların da onay vermesi durumunda konum bilgilerini görebilir, bulundukları noktaya göre risk durumlarını takip edebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar maske başvurusu konusunda da vatandaşlarımızın en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. Hayat Eve Sığar maske alma işlemi için öncelikle uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra telefon numaranız ile kayıt olmanız ve telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekmektedir. Ardından uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan Sağlık Durumu sekmesi yardımıyla ücretsiz maske başvurusu yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Sağlık / Fitness
  • Platform: Android
  • Yayıncı: T.C. Sağlık Bakanlığı
  • Dosya Boyutu: 4,2M
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört