Google Chrome

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Google Chrome indir | Chrome, Google firması tarafından geliştirilen ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet veya web tarayıcısıdır.

Google Chrome veya sadece Chrome, Google tarafından 2008 yılında piyasaya sürülen ve şu an dünya üzerinde en çok kullanılan web tarayıcısı olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan Google Chrome, hızlı, güvenli ve kolay kullanılabilir olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Hem bilgisayarlarınız hem de akıllı telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Chrome, sahip olduğu senkronizasyon seçeneği sayesinde tüm cihazlarınız üzerinden yapmakta olduğunuz işleri devam ettirmenize olanak sağlamaktadır.

Açık kaynak kodlu Chromium projesini altyapı olarak kullanan Google Chrome, sürekli olarak güncellenmekte ve yeni özelliklere kavuşmaktadır.

Yer imleri, senkronizasyon, gizlilik modu, eklenti desteği, temalar, kullanıcı arayüzü özelleştirme, otomatik web sayfası dil çevirisi gibi gelişmiş özelliklere sahip olan tarayıcı, bunu sade kullanıcı arayüzü ve üst düzey bir hızla birleştirerek, piyasadaki rakiplerine fark atmayı başarmıştır.

Sekmeli bir yapıya sahip olan Google Chrome ile sekmeler arasında kolayca geçiş yapabileceğiniz gibi sürükle bırak özelliğinden yararlanarak sekmeleri istediğiniz şekilde düzenleme şansına da sahipsiniz.

Google Chrome'un en güzel özelliklerinden bir tanesi de şüphesiz ki kolay kullanılabilir yapıya sahip olan arama çubuğudur. Arama çubuğu üzerinde yer alan otomatik tamamlama özelliği sayesinde aramak istediğiniz herhangi bir şey konusunda daha önceden yapılan arama sorgularından destek alabilir ve aradığınız şeyi çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

PDF görüntüleme, düzenleme, kaydetme ve yazdırma gibi özelliklere de sahip olan Chrome, bu nedenle de birçok kullanıcının bir numaralı tercihidir. İçerisinde yer alan PDF aracı sayesinde PDF dosyaları üzerinde kullanıcılarına inanılmaz bir özgürlük sunan Google Chrome, bu sayede de rakiplerine göre bir adım öne geçmektedir.

Güvenliğe önem veren kullanıcılarını da düşünen Google Chrome, sahip olduğu kötü amaçlı yazılım tespit etme ve engelleme sistemi sayesinde güvenli bir internet deneyimi sunmaktadır. Aynı zamanda sahip olduğu gizli sekme modu ile kullanıcıların verilerinin herhangi bir şekilde kaydedilmemesini de sağlamaktadır.

Tarayıcı geçmişinizi sizin için saklayan Chrome, bu sayede istediğiniz zaman daha önce ziyaret etmiş olduğunuz siteleri bulmanıza olanak sağlar. Alternatif olarak sık ziyaret ettiğiniz web sitelerine yer işareti koyarak daha sonra yine kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bu tarayıcı geçmişini istediğiniz zaman kolayca silmenize de olanak sağlayan Google Chrome, gizliliğe önem veren kullanıcıları da asla yarı yolda bırakmamaktadır.

Sonuç olarak hızlı, güvenli ve üst düzey bir web tarayıcısı arıyorsan, hemen Google Chrome indir ve internet deneyimini bir üst seviyeye taşı!

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: İnternet
  • Platform: Windows
  • Yayıncı: Google LLC
  • Dosya Boyutu: 59M
  • Ziyaret Sayısı: 4
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 12, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört