Facebook Messenger

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Facebook Messenger indir | Messenger, kısa mesaj, sesli, görüntülü arama ve görüntülü grup sohbeti özelliklerinin yer aldığı ücretsiz bir iletişim uygulamasıdır.

Facebook Messenger veya Messenger, dünyanın en popüler sosyal ağlarından bir tanesi olan Facebook tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook hesabınız ile kolayca giriş yaparak arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşmaya başlayabileceğiniz uygulama tamamen ücretsizdir.

Uygulama içerisinde bulunan sesli görüntülü arama, grup sohbetleri, çıkartmalar gibi ek özellikler sayesinde mesajlaşma deneyiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Messenger kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamayı akıllı telefonunuz üzerine indirdikten sonra açılış ekranında Facebook hesabınız ile oturum açmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kişileri senkronize et butonu yardımıyla tüm arkadaşlarınızı uygulama ile ilişkilendirerek hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer bir Facebook hesabınız yoksa telefon numaranız ile kayıt olarak da Facebook Messenger kullanabilirsiniz.

Messenger'ı kullanmaktan vazgeçtiyseniz ve artık akıllı telefonunuzdan silmeyi düşünüyorsanız Facebook Messenger dondurma veya Facebook Messenger kapatma işlemlerini kolayca yine uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Mesajlaşma / Sohbet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Facebook
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 08, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört