Facebook

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Facebook indir | Facebook, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sürekli etkileşim içerisinde bulunabileceğiniz ücretsiz bir sosyal ağdır.

Facebook, insanların arkadaşlarıyla, aileleriyle veya diğer insanlarla etkileşim ve iletişim kurmasını sağlayan dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesidir.

Günümüzde insanlar için olmazsa olmazlardan biri haline gelen platform, birçok gelişmiş özelliğe sahip olmasına rağmen, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bilgisayarlarınız ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Facebook uygulaması ile anlık olarak durum güncellemeleri paylaşabilir, arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, ilgi alanınıza göre Facebook sayfalarına veya gruplarına üye olarak bilgi alışverişinde bulunabilir, satmak istediğiniz ürünleri listeleyebilir, video paylaşabilir, etkinlikler düzenleyebilir, uygulamalar geliştirebilir ve daha birçok gelişmiş özelliğe kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Bünyesine sürekli olarak yeni özellikler eklemeye devam eden Facebook, kullanıcıların ihtiyaçları ve günümüz teknolojisine uygun olarak sürekli kendini geliştirmeye devam etmekte ve günden güne kullanıcı sayısını artırmaktadır.

Facebook açma veya Facebook'a kaydolma işlemi oldukça kolaydır. Facebook Android uygulamasını ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirdikten sonra yine ücretsiz bir şekilde Facebook kayıt işlemlerinizi tamamlayarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamadan memnun kalmaz veya uygulamayı telefonunuz üzerinden silmek isterseniz Facebook kapatma veya Facebook dondurma gibi işlemleri yine Facebook uygulaması üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

Dünyanın en büyük sosyal topluluğu Facebook'a katılmak için hemen Facebook indir ve kullanmaya başla.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Sosyal Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Facebook
  • Ziyaret Sayısı: 1
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 08, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört