EBA

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

EBA indir | EBA canlı ders uygulaması, Milli Eğitim Bakanlığının ücretsiz dijital eğitim uygulaması olarak ön plana çıkmaktadır.

EBA Açılımı Nedir?


Açılımı Eğitim Bilişim Ağı olan EBA, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan çevrim içi bir sosyal eğitim ağıdır.

EBA Nedir? Ne İşe Yarar?


Öğretmenlere ve öğrencilere büyük kolaylık sağlayan EBA Android uygulaması ile öğretmenler kolayca hazırlamış oldukları içerikleri platform üzerine yükleyebilir. Yine diğer öğretmenler tarafından paylaşılmış olan sunum ve not gibi diğer içeriklere de kolayca ulaşabilirler.

Eğitim Bilişim Ağı, öğretmenler arasındaki iletişimi çok daha etkili ve kolay bir hale getirirken, öğrencilere de bir çok fayda sağlamaktadır. Öğreciler EBAya giriş yaptıktan sonra birçok zengin içeriğe ulaşabilmektedirler. EBA giriş sonrasında diğer öğrenciler tarafından paylaşılan notlara, sunumlara, görsellere ve diğer materyallere kolayca ulaşabilen öğrenciler, tüm bu içeriklerden faydalanabilmektedir.

Tüm öğretmenlerin ortak bir paydada buluşarak eğitime yön vermesini sağlayan bu dijital platform, aynı zamanda bilişim kültürünün yaygınlaştırılarak eğitimde kullanılmasının da önünü açmaktadır.

EBA'da Neler Var?


Haber, ses, video, görsel, doküman, kitap ve dergi gibi modülleri içerisinde barındıran EBA sayesinde öğrenciler istedikleri tüm materyallere kolayca akıllı telefonları yardımıyla ulaşabilirler.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Eğitim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Eğitim Bilişim Ağı (EBA)
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört