e-Devlet Kapısı

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

E-Devlet Kapısı indir | e-Devlet Kapısı Android uygulaması yardımıyla www.turkiye.gov.tr adresinde yer alan tüm hizmetler artık Android akıllı telefonlarınızda.

e-Devlet, e-Devlet Kapısı veya Dijital Türkiye adıyla da bilinen ücretsiz mobil uygulama yardımıyla ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse tüm devlet hizmetlerine mobil ortamda hızlı, güvenli ve kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

e-Devlet giriş işlemi için T.C. Kimlik numaranıza ek olarak PTT şubelerinden alabileceğiniz şifreye ihtiyacınız vardır. Buna ek olarak Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone gibi operatörlerden birini kullanıyorsanız, sahip olduğunuz mobil imza ile de e-Devlet'e giriş yapabilirsiniz.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak hazırlanan e-Devlet Kapısı uygulaması yardımıyla vatandaşlar birçok işlemi kolay ve hızlı şekilde halledebilmektedirler. Uzayıp giden kuyrukların ve birçok bürokratik yükün önüne geçen e-Devlet Android uygulaması, tüm resmi işlemlerin elektronik ortamda yapılabilmesine olanak sağlar.

E-Devlet hizmeti üzerinde en çok kullanılan hizmetlerden bazıları şunlardır; SGK 4A Hizmet Dökümü, Adalet Bakanlığı Mahkeme Dava Sorgulama, Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Borcu Sorgulama, SGK GSS Prim Borcu Sorgulama, Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: İş
  • Platform: Android
  • Yayıncı: T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi
  • Ziyaret Sayısı: 1
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 07, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört