Discord (Android)

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Discord indir | Discord Android sürümü ile akıllı telefonunuz ile oyun oynadığınız arkadaşlarınızla sesli veya yazılı iletişim kurabilirsiniz.

Discord, özellike oyuncular hedeflenerek piyasaya sürülmüş olan yazılı ve sesli bir mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. Sesli iletişim oyuncular için oldukça önemlidir. Bu noktada Discord, rekabetçi ve çevrim içi oyunlarda oyuncuların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Geçmişte Ventrilo ve Teamspeak gibi alternatif uygulamalar kullanan birçok oyuncu, günümüzde artık Discord kullanmaya başlamıştır. Oyuncular arasında oldukça popüler olan Discord, ücretsiz olması, gelişmiş özellikleri ve çapraz platforma desteği ile dikkat çekmektedir.

Android, iOS, Mac ve Windows platformları üzerinde kullanabileceğiniz uygulama ile oyun oynadığınız arkadaşlarınız ile iletişim kurmak inanılmaz kolaydır. Uygulamayı indirip kurulumunu tamamladıktan sonra Discord gerekli birçok ayarı otomatik olarak kendisi yapmaktadır. Hatta isterseniz Discord'u kurulum gerçekleştirmeden doğrudan tarayıcınız üzerinde bile kullanabilirsiniz.

Discord indirme, Discord kurulumu, Discord kayıt ve Discord kullanımı işlemleri oldukça kolaydır. Uygulamayı kullanmaya başlamak için kayıtlı bir hesabınız olması gerekmektedir. Eğer yoksa da merak etmeyin çünkü kayıt işlemi çok basittir.

Discord kurulumunu tamamladıktan sonra sesli iletişim kurabilmek için bir sunucu başlatmalı veya bir sunucuya bağlanmalısınız. Bu noktada sunucuyu siz kuracaksanız Türkiye için en iyi seçim Avrupa olmasına karşın, Rusya sunucularının da oldukça güçlü olduğunu unutmamalısınız.

Eğer kendi oluşturduğunuz sunucuyu kullanmak yerine daha önceden oluşturulan bir sunucuya bağlanacaksanız, arkadaşlarınızdan sunucunun bağlantısını istemeniz gerekmektedir. Bu bağlantı yardımıyla arkadaşlarınızın bulunduğu sunucuya giriş yaparak sohbete başlayabilirsiniz.

İçerisinde birçok farklı ses ayarı ve özellik barındıran Discord'u kullanmaya başladıktan sonra eminim ki vazgeçemeyeceksiniz.

Oyunlar sırasında arkadaşlarınızla çok net ve stabil bir şekilde sohbet etmenize olanak sağlayan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Discord, gerçekten her oyuncunun akıllı telefonu veya bilgisayarında bulunması gereken bir sohbet uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Mesajlaşma / Sohbet
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Discord Inc.
  • Dosya Boyutu: 62M
  • Ziyaret Sayısı: 4
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 11, 2020
Editörün Seçimi
EBA
Eğitim
Hayat Eve Sığar
Sağlık / Fitness
Tinder
Arkadaşlık / Flört